21. kolo I. hokejovej ligy

15.11.2005 Celý región

HK Lietajúce kone Prešov - HK Trnava 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)\r\nGóly: 3. Guman, 38. Kyseľa - 33. Valentík
Rozhodovali: R. Lauff - Hric, T. Szabó
vylúčení: 8:4
210 divákov

Domáci išli rýchlo do vedenia zásluhou Gumana. Onedlho po ňom zahodil vyloženú šancu Janísek. V 33. minúte hrali hostia presilovku o dvoch hráčov a Valentík zblízka vyrovnal. Na druhej strane nasledovala tutovka Velčeka, ktorý ale na svoj prvý gól v tejto sezóne ešte stále čaká. Rozhodujúci gól padol v závere druhej časti pri signalizovanom treste Trnavčana z hokejky Kyseľu. Aj v poslednej časti mali viac šancí domáci, hostia mohli vyrovnať zo samostantného nájazdu Vargu.

HK Levice - HKM Humenné 5:4 (2:0, 2:2, 1:2)
Góly: 1. a 20. Matejov, 21. Beňuš, 26. Gajdoš, 53. G. Saliji - 26. a 42. Mižák, 33. Soták, 48. Tkáč
Rozhodovali: Krist - M. Markovič, Stano
vylúčení: 5:4
presilovky: 0:2
300 divákov

Zápas začali veľmi dobre Levičania, keď sa už v 1. min ujali vedenia a v poslednej minúte prvej tretine dali druhý gól. Do druhej tretine mali lepší vstup opäť domáci, keď Beňuš už v 21. min pridal ďalší gól. V záverečnej tretine hostia dokázali dvoma gólmi vyrovnať, ale domáci vsietili vytúžený víťazný gól v 52. min. Za predvedený výkon si Levice víťazstvo zaslúžili.

HK VTJ Spišská Nová Ves - VTJ Trebišov 9:0 (2:0, 3:0, 4:0)
Góly: 10. a 57. Muránsky, 22. a 55. Findura, 25. a 45. Ilavský, 4. Karabín, 25. Koky, 50. Dulák
500 divákov

VTJ Topoľčany - MŠHK Prievidza 4:6 (2:3, 2:1, 0:2)
Góly: 5. Božík, 15. Varga, 25. Budoš, 28. Kutňanský - 5. Zachar, 6. Žila, 9 . Sibert, 35. Konôpka, 51. Švarba, 60. Pauer
585 divákov

Dukla Senica - ŠHK 37 Piešťany 4:1 (3:1, 0:0, 1:0)
Góly: 4. Krišák, 6. Š. Rusnák, 15. Bendík, 55. Salajka - 11. L. Bartek
527 divákov

HK 95 Považská Bystrica - HC 05 Banská Bystrica 2:3 po predĺžení (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)
Góly: 20. a 42. Koleda - 6. Longauer, 8. Krúpa, 69. Macejka

1. HC 05 Banská Bystrica 21 15 2 0 2 2 82:42 51
2. HK VTJ Spišská Nová Ves 21 15 0 0 0 6 77:53 45
3. HC KIMEX VTJ Topoľčany 21 12 2 0 3 4 88:68 43
4. ŠHK 37 Piešťany 21 12 0 0 1 8 70:57 37
5. HKm Humenné 21 10 3 0 0 8 94:67 36
6. MšHK Prievidza 21 9 4 0 1 7 61:46 36
7. HK 95 Považská Bystrica 21 10 2 0 1 8 65:72 35